Pole tekstowe:

Olympic StadiOn

24-25.05.2014

WROCLAW

REZULTATY / RESULTS / ERGEBNISSE

Związek Kynologiczny

w Polsce

KLUB BOKSERA

Best Boxer ATIBOX World Boxer Show

283. IBA, wł.: Massimiliano Paolino

Best Male ATIBOX World Boxer Show

364. UGO od Djevija, wł.: Danijel Boros Djevi

Best Female ATIBOX World Boxer Show

444. VENECIA del Cabezo La Jara, wł.: Pedro Ramon Garcia Cayuela

ATIBOX World Winner

311. MOJITO dei Quattro Calzin, wł.: Juan Manuel, Gabriele Puccini

 

ATIBOX World Vice-Winner

313. RASPUTIN The Fifth Element, wł.: Inge Polman

ATIBOX World Winner

364. UGO od Djevija, wł.: Danijel Boros Djevil

ATIBOX World Vice-Winner

375. HASHISH von JessBox, wł.: Torsten Lemmer

ATIBOX World Winner

391. COPLA de Aires del Norte, wł.: Minervini Elena

ATIBOX World Vice-Winner

398. PRADA IN RED di Casa Vernice, wł.: Allevamento Di Casa Vernice

ATIBOX World Winner

444. VENECIA del Cabezo La Jara, wł.: Pedro Ramon Garcia Cayuela

ATIBOX World Vice-Winner

424. GEMA de Kilates, wł.: Krasimir Todorov

Best Veteran ATIBOX World Boxer Show

591. IKONA del Cuore Grande, wł.: Mica Joksic

Best Junior ATIBOX World Boxer Show

283. IBA, wł.: Massimiliano Paolino

ATIBOX Junior World Winner

283. IBA, wł.: Massimiliano Paolino

ATIBOX Junior World Winner

228. Diamond de Diosa de la Aurora, wł.: Marko Pesic

ATIBOX Junior World Winner

177. DAVID di Casa Vernice, wł.: Uwe Werner

ATIBOX Junior World Winner

139. GESPER Brisart Nordom, wł.: Veronika Veljaninova

Best Puppy ATIBOX World Boxer Show

68. INA des Etisses, wł.: Line Thirion

Best Minor Puppy ATIBOX World Boxer Show

11. Rus La Fler PICASSO, wł.: Liudmila Andrianova Juanjo Sixto

KONKURENCJE HODOWLANE / BREEDING COMPETITION /

ZUCHTWETTBEWERBE

NAJLEPSZA PARA / COUPLE (PAIR) / PAAR

1 709. CLASSIC ROCK & ROLL di Casa Vernice (176) wł.: Zoltan Nagy

710. ORIGINAL SCRIPT of Kellaney (289) wł.: Zoltan Nagy

2 707. EASY RIDER van de Matenhof (137) wł.: Guus; Krop Vermeulen

708. ELLA van de Matenhof (229) wł.: Guus; Krop Vermeulen

 

 

3 701. STORM Gymnema Sylvestre (19) wł.: Anna Górecka-Nowak

702. ABACJA Bokser Krzepi (403) wł.: Anna Górecka-Nowak

 

4 706. APOCALIPSIS de Narea (73) wł.: Villegas Pelaez; Jose Miguel

705. ALONSO de Narea (21) wł.: Villegas Pelaez; Jose Miguel

 

NAJLEPSZY REPRODUKTOR / PROGENY GROUP / NACHZUCHTGRUPPE

1 716. BRAZIL Optima Grata (132; 147; 224; 225; 305; 404)

 

 

2 718. GUESS di Casa Vernice (371; 372; 387; 415; 449; 577; 600)

NAJLEPSZA GRUPA HODOWLANA / BREEDING GROUP / ZUCHTGRUPPE

1 715. van Rusticana (6; 15; 46; 59; 60; 62; 125; 339; 405)

2 713. no Akacisa (376; 439; 608; 643)

3 712. Du Domaine De Septimanie (260; 263; 265; 506; 626)

4 711. Box-Star (131, 214, 220, 221, 243, 344, 345, 387, 449, 641)